بهترین راههای شاد بودن درزندگی

0

راههای شاد بودن موضوع این بخش از سایت ایران کافه است. شادی و خنده بر هر درد بی درمان دواست. شادی بیماری های جسمی و روحی را شفا می دهد. پس با این روشها شاد باشید و زندگی کنید.

راههای شاد بودن
راههای شاد بودن

راههای شاد بودن

در این قسمت برخی از راههای شاد بودن را به شما معرفی می کنیم. باور کنید شاد بودن کار سختی نیست و کسانی که شادند بدون مشکل نیستند. فقط انها می خواهند تا می توانند مشکلات را نادیده بگیرند و زندگی کنند.

راههای شاد بودن درزندگی
راههای شاد بودن درزندگی

1. راههای شاد بودن : با خودتان آشتی کنید.

شاید یکی از دلایل غمگین بودن شما اینست که از خودتان ناراحت هستید. مثلا گاهی از عهده بعضی چیزها برنیامده اید یا دربرخی مواقع همه چیز را همانطور که باید انجام نداده اید.

اما این را بدانید که همه اشتباه می کنند و شما هم مثل بقیه حق اشتباه کردن دارید. پس همین الان خود را ببخشید تا بتوانید باور کنید که شادی حق مسلم تان است و باید از این به بعد تا می توانید شاد باشید.

2. راههای شاد بودن : خودتان را همانطور که هستید دوست داشته باشید.

کلید اصلی شاد بودن، دوست داشتن خودمان است. هیچ وقت خودتان را با هیچ کسی در هیچ زمینه ای مقایسه نکنید. اگر خودتان را دوست داشته باشید خود را مستحق شادی دانسته و از آن بهره مند خواهید شد. وقتی بدانید که لیاقت عشق را دارید مسلما عشق دیگران را هم پذیرفته و شاد می شوید.

راههای شاد بودن
راههای شاد بودن

3. راههای شاد بودن : لذت ببرید.

از زندگی لذت ببرید. چرا فکر می کنید کسانیکه شادند یا می خندند همه چیز زندگی شان بر وفق مراد هست و هیچ مشکلی ندارند؟ انها فقط می دانند که نباید مدام به چیزهای منفی فکر کند.

از زندگی تان لذت ببرید. از نکات مثبت زندگی تان لذت ببرید. خودتان را با بدتر از خودتان مقایسه کنید.

از هر چیزی که به ذهن تان می رسد و هر چیزی که می تواند به شما حس خوبی بدهد لذت ببرید. به همنی سادگی. از لبخند یک کودک یا آسمان آبی یا هوای آزادی که تنفس می کنید لذت ببرید. از حیوانات بامزه و کوچکی که در محل زندگی تان رفت و آمد دارند لذت ببرید.

اگر مشکل تان وضع مالی تان هست خود را با فقیر تر از خودتان مقایسه کنید و از همین در امدی که دارید لذت ببرید.

اگر از چهره تان رضایت ندارید خودتان را با زشت تر از خودتان مقایسه کنید و از همین چهره ای که دارید لذت ببرید و شکر گزار باشید.

اگر از بیماری رنج می برید خودتان را با یک بیمار وخیم تر مقایسه کنید و باز هم از سلامتی تان لذت ببرید.

راههای شاد بودن درزندگی
راههای شاد بودن درزندگی

4. راههای شاد بودن : بازی کنید.

با زندگی و خودتان بازی کنید. با هر چیزی که به ذهن تان می رسد سر خودتان را گرم کرده و از آن لذت ببرید و خودتان را شاد کنید. از چشمک زدن به دوست تان گرفته تا ساختن یک مجسمه شنی ساده کنار باغچه لذت ببرید. هر کاری که شما را شاد می کند مثل گل بازی ، منچ بازی یا … انجام دهید و لذت ببرید.

راههای شاد بودن درزندگی
راههای شاد بودن درزندگی

5. راههای شاد بودن : غم های گذشته را پشت سر بگذارید.

گدشته را فراموش کنید. گذشته شما هر طور که بوده گذشته و شما نمی توانید کاری برای آن بکنید. پس فقط از آن عبرت بگیرید و دیگر به آن فکر نکنید. شاید باید آن گذشته اتفاق می افتاده تا شما درس جدیدی از زندگی بکیرید.

در همین امروز زندگی کنید. حتی به فردای نیامده هم فکر نکنید.

کاری کنید امروزتان شاد ترین روز زندگی تان باشد و از تک تک ثانیه های ان استفاده کنید.

اگر مشکلی در گذشته دارید می توانید حتی با کسی درد دل کنید تا تخلیه شوید. با کسی که شما را ارام تر کند.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از سایت ایران کافه با موضوع راههای شاد بودن تقدیم تان کردیم بهره کافی را گرفته باشید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.